Pepperts – starsza wersja Lupilu

4
8399

O nie, tak łatwo się nie odczepię. Skoro już Lidla mam na odległość rzutu beretem, to jeszcze nie raz i nie dwa wywnętrznię się w kontekście produktowym. Przerabialiśmy tutaj lidlową markę Lupilu dla najmłodszych, czyli ciuchy i buty dla kategorii wiekowej od 0 do 4-5 lat. Patrząc rozmiarowo, chodzi o zakres 56-116.

Dla dzieci starszych czyli od rozmiaru 122 do 164 (tak mi się wydaje, może być też 156) ubrania, buty i tego typu duperele funkcjonują pod marką Pepperts. To właśnie taka starsza wersja Lupilu. Czy warta grzechu, a przynajmniej jeśli już nie grzechu to szturmu na kasę, ewentualnie warowania z wywalonym ozorkiem przed drzwiami sklepowymi w oczekiwaniu na otwarcie tegoż? I tak, i nie – jak to ze wszystkim. Jakościowo jest to mniej więcej to samo co Lupilu. Przynajmniej ja różnicy nie widzę w odniesieniu do t-shirtów i bluzeczek, a także getrów, skarpetek i rajstop. Inaczej mówiąc, w praniu dają radę, w noszeniu dają radę i ogólnie siary nie ma, a t-shirty to nie są t-shity.

pepperts

Fotka z lidl.pl

Jest jednak coś, co wybitnie wnerwia tak w marce Pepperts, jak i w ubraniach dla dorosłych. Totalne babole, jeśli chodzi o rozmiar. Uczepię się getrów i bluzeczki. Dlaczego? Bo to akurat mój najnowszy nabytek. Getry są zrobione tak, że bez zwężenia gumy w pasie nie ma co marzyć o noszeniu.

pepperts2

Podobnie z bluzeczką. Dekolt jest taki, że trzeba włożyć coś pod spód.

pepperts4

Więcej grzechów nie pamiętam. Na czwartek mam zaplanowany desant na Lidl i niecnie wykorzystam tutaj fakt, że do roboty zasuwam na dziesiątą, jeśli więc się sprężę i nieco wcześniej odstawię dzieciaki do przedszkola, to trafię nie tylko na same resztki i rozpirzone rzeczy z nowej dostawy. Coś tam ocaleje z pożogi i jak dobrze pójdzie, to doniosę do kasy coś tam jeszcze oprócz planów i dobrych chęci.

4 KOMENTARZE

  1. A zdradzisz, na co będziesz jutro polować? Bo gdzieś posiałam gazetkę… 😉 A jeśli chodzi o ciuchy ze zdjęcia – mamy to samo, przy czym bluzeczko-tuniczka jeszcze się opina na brzuchu mojego chudzielca. Szwaczka chyba była w stanie wskazującym.

  2. my mamy taki problem ze spodniami i getrami, że wszystkie są w pasie za duże 92 już na Asię za krótkie a 98-104 za szerokie, wybawieniem są jeansy, które mają wewnątrz regulację na gumce 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here