Jaki strój kąpielowy powinnaś wybrać na lato 2015? Zrób test!

1
2442
Najwięcej odpowiedzi A.

Jesteś fanką militariów, wzorowego porządku i wojskowej dyscypliny. Żaden szczegół nie umknie twojemu sokolemu wzrokowi, żaden decybel nie zaszyje się w atmosferze ze swoim drganiem. Rządzisz, wymagasz, trzymasz świat za twarz. Wszelki sprzeciw zduszasz w zarodku samym spojrzeniem. Najlepszy dla ciebie będzie mundur marines.

Najwięcej odpowiedzi B

Bo w tobie jest seks gorący jak samum, bo w tobie jest seks, któż oprzeć się ma mu? On ci biodra opływa, wypełnia ci biust, żar sączy do ust. To na cholerę ci jakikolwiek strój plażowy? Błagam, żadnych strojów, jesteś stworzona do plaży nudystów!

Najwięcej odpowiedzi C

Spoczi, spoczi, poopalasz się, tylko najpierw zniszczysz tę gwiazdę śmierci. Na wszystko jest miejsce i czas. Są obowiązki i są przyjemności. Miecz laserowy to twój nieodłączny atrybut. Jeśli urlop wypada gdzieś w pół drogi, to nawet nie ma sensu, żebyś zrzucała uniform. Twój imperatyw – wykonać zadanie, potem można odpoczywać, ale odpoczywać w gotowości. Twój idealny strój na plażę to:

Większość odpowiedzi D

Najważniejsze dla ciebie jest to, żeby się wyspać. Zresztą sen zajmuje większość twojego życia, sen i długo, długo nic. Wystarczy, że wyczeszesz futro, o nic innego nie musisz się martwić. Przecież i tak nie będzie lata. Pozostaje też kwestia wyhodowanej i wypielęgnowanej tkanki tłuszczowej. Zrzucać? A po co? Twoje plaże są skute lodem, twoje morze ma temperaturę +2°C. Zresztą jak niedźwiedź polarny wyglądałby w bikini?

Notka przeniesiona z mojego drugiego bloga „My, babki”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here