Na telefon i tablet

Na telefon i tablet

Narodzie! Teraz niezbędnik każdego rodzica w Waszych telefonach! Przedstawiamy BEZPŁATNE aplikacje na smartfony z systemem Android, które można pobrać z Google Play (linki poniżej, deweloper zneref). Dzięki nim możesz sprawdzać przebieg trwającej ciąży, wybrać sprawdzone kosmetyki dla Twojego dziecka, przygotować mu smaczny posiłek i monitorować prawidłowość jego rozwoju na siatkach centylowych. Bierzcie i instalujcie, nikomu nie zabraknie!

Kalkulator Centyli

Kalkulator Centyli pozwala w prosty sposób sprawdzić siatki centylowe (wagi i wzrostu) dla dzieci w wieku od 0 do 5 lat (0-60 miesięcy). Po prostu wpisz wagę i wzrost Twojego dziecka, a aplikacja pokaże Ci, na „którym centylu” znajduje się aktualnie Twoje dziecko.

Siatki centylowe wyznaczane są w oparciu o dane pochodzące z WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).

Link do aplikacji w Google Play -> pobieramy!

Kuchnia Malucha

Jakie potrawy przygotować dla malucha, który nie jest jeszcze na etapie pochłaniania schabowego? Jak żywić alergika? Co przygotować juniorowi do żłobka, jeśli mamy opcję z wyżywieniem we własnym zakresie? Co ugotować, kiedy mamy maksymalnie pół godziny na działanie? Chcesz wiedzieć?

Skorzystaj z aplikacji Kuchnia Malucha. Przepisy w niej zawarte pochodzą z blogu „Dzieciowo mi!” i zostały przesłane i przetestowane przez jego czytelników. Baza przepisów sukcesywnie się rozrasta, w miarę nadsyłania kolejnych przez czytelników blogu.

Link do aplikacji w Google Play -> pobieramy!

Recenzje Produktów dla Dzieci

Ponad 160 rzetelnie przetestowanych, zrecenzowanych i ocenionych przez czytelników bloga „Dzieciowo Mi!” produktów dla dzieci. Kosmetycznych i kosmetycznych inaczej.

Aplikacja umożliwia łatwy dostęp do interesujących nas recenzji oraz ocen produktów dla dzieci, takich jak pieluszki, kremy, płyny do kąpieli, etc. Po prostu wpisz nazwę interesującego Cię artykułu, lub też przeglądaj produkty uporządkowane wg kategorii.

Każdy produkt posiada napisaną oryginalnym językiem, opartą na osobistym doświadczeniu recenzję, komentarze oraz wystawianą w „systemie gwiazdkowym” ocenę użytkowników. Zachęcamy do korzystania i wystawiania własnych gwiazdek dla poszczególnych produktów.

Link do aplikacji w Google Play -> pobieramy!

Asystent Ciążowy

Teraz informacje na temat rozwoju Twojego dziecka mogą być zawsze przy Tobie!

Polska wersja naszej angielskojęzycznej aplikacji Pregnancy Assistant. Aplikacja z widżetem pozwala kobietom spodziewającym się dziecka na bieżąco śledzić rozwój płodu tydzień po tygodniu. Od pierwszego tygodnia ciąży (czyli od ostatniej miesiączki przed porodem) do czterdziestego. Wystarczy wprowadzić datę ostatniej miesiączki.

Link do aplikacji w Google Play -> pobieramy!

Uwaga, uwaga!

Już jest, już jeeeeeest! Asystent Ciążowy na Windows 8! Jesteśmy w awangardzie :)

Zapraszamy do sklepu i pobieramy jak zwykle GRATIS. -> pobieramy!

1 KOMENTARZ