Aplikacje

Narodzie! Teraz niezbędnik każdego rodzica w Waszych telefonach! Przedstawiamy BEZPŁATNE aplikacje na smartfony z systemem Android, które można pobrać z Google Play (linki poniżej, deweloper BlogSoft, twórcą wszystkich aplikacji jest mąż niżej podpisanej autorki bloga, czyli Marian Ferenz). Dzięki nim możesz sprawdzać przebieg trwającej ciąży, wybrać sprawdzone kosmetyki dla Twojego dziecka, przygotować mu smaczny posiłek i monitorować prawidłowość jego rozwoju na siatkach centylowych. Bierzcie i instalujcie, nikomu nie zabraknie!

Kalkulator Centyli

Kalkulator Centyli pozwala w prosty sposób sprawdzić siatki centylowe (wagi i wzrostu) dla dzieci w wieku od 0 do 5 lat (0-60 miesięcy). Po prostu wpisz wagę i wzrost Twojego dziecka, a aplikacja pokaże Ci, na „którym centylu” znajduje się aktualnie Twoje dziecko.

Siatki centylowe wyznaczane są w oparciu o dane pochodzące z WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).

Link do aplikacji w Google Play -> pobieramy!

screen01_pl_smallscreen02_small_plscreen03_pl_small

kalkulator_centyli_baner

Kulinarne Inspiracje

Jakie potrawy przygotować dla malucha (i starucha), który nie jest jeszcze na etapie pochłaniania schabowego? Co przygotować juniorowi do żłobka, jeśli mamy opcję z wyżywieniem we własnym zakresie? Co ugotować, kiedy mamy maksymalnie pół godziny na działanie? Szykujesz imprezę i szukasz smacznych przekąsek? Chcesz zrobić ciekawy tort? Potrzebujesz pomysłu na obiad, śniadanie i kolację? Ta aplikacja jest dla Ciebie!

Skorzystaj z naszej aplikacji Kulinarne Inspiracje. Przepisy w niej zawarte pochodzą z moich dwóch blogów: Dzieciowo mi! oraz „My, babki„. Część jest rezultatem mojej kuchennej inwencji twórczej, część została przysłana przez czytelniczki „Dzieciowo mi!”, część pochodzi z publikacji kulinarnych. Baza przepisów sukcesywnie się rozrasta, w miarę dodawania kolejnych potraw.

inspiracje7

Link do aplikacji w Google Play -> pobieramy!

inspiracje_baner

Dzieciowo Ranking

Jeśli szukasz opinii na temat kosmetyków dla dziecka, które zamierzasz kupić, jeśli chcesz ocenić jakiś produkt lub skomentować, to ta aplikacja jest dla ciebie. Możesz w bardzo prosty i intuicyjny sposób dodawać nowe pozycje do listy kosmetyków, dzięki czemu ich baza będzie się rozrastać, służąc jeszcze lepiej innym rodzicom. Pieluchy, chusteczki nawilżane, kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji – cokolwiek dodasz, znajdzie się w aplikacji. Oceniaj, komentuj, dodawaj!

05

Link do aplikacji w Google Play -> pobieramy!

dzieciowo_baner

Asystent Ciążowy

Teraz informacje na temat rozwoju Twojego dziecka mogą być zawsze przy Tobie!

Polska wersja naszej angielskojęzycznej aplikacji Pregnancy Assistant. Aplikacja z widżetem pozwala kobietom spodziewającym się dziecka na bieżąco śledzić rozwój płodu tydzień po tygodniu. Od pierwszego tygodnia ciąży (czyli od ostatniej miesiączki przed porodem) do czterdziestego. Wystarczy wprowadzić datę ostatniej miesiączki.

asystent_ciazowy2

Link do aplikacji w Google Play -> pobieramy!

asystent_baner

 E-book „Jest robota dla stróża”

Prawie poradnik dla blogerów i nie tylko

W Książkach Google Play (i w samym Google Play) jest dostępny e-book, który ukazuje  się etapami pod zbiorczym tytułem „Jest robota dla stróża”. To coś w rodzaju poradnika dla osób, które prowadzą blogi, chcą prowadzić, prowadzą, ale nie wiedzą, czy robić to dalej, chcą zarobić na blogowaniu i nie wiedzą, czy i ile można z tego „wyciągnąć”, chcą ulepszyć swój blog lub też wiedzieć, jak kontaktować się i jak współpracować z agencjami kontaktującymi się z blogosferą. To wszystko tam jest.

Poniżej podaję linki do poszczególnych publikacji (będą uzupełniane w miarę publikowania kolejnych części). Możesz bezpłatnie pobrać pliki, wystawić ocenę i zrecenzować moją pracę.

Część 1. – „Ale ja nie mam nic do powiedzenia!”

Część 2. – „Co ma blog pod sukienką?”

Część 3. – „Mój blog, taki piękny…”

[wysija_form id=”3″]