KONTAKT

Drogi Internauto!

Mamy przyjemność witać Cię na blogu Dzieciowo mi! Mamy nadzieję, że ta strona stanie się miejscem spotkać rodziców-debiutantów, rodzicielskiej recydywy, oraz tych, których bocian jeszcze nie odwiedził i nie wiadomo, czy będzie w ogóle w ich pobliżu przelatywał.

Co znajdę na blogu Dzieciowo mi! ?

Przede wszystkim mnóstwo recenzji artykułów dziecięcych, od pieluch zaczynając, na wózkach czy herbatkach kończąc. Testy – co bardzo istotne – oprócz opinii autorki postów wzbogacone są komentarzami czytelników, które niejednokrotnie zawierają odmienny punkt widzenia. I dobrze.

Jeśli spodziewasz się pierwszego dziecka, zapuść żurawia w kategorię ABC rodzica-debiutanta. Znajdziesz tam informację, jak przygotować wyprawkę dla niemowlęcia, co zabrać do szpitala, czym kierować się przy wyborze łóżeczka, wózka lub stanika do karmienia, jak to jest z myciem zębów czy nocnikowaniem i wiele innych przydatnych informacji.

Dzieciowo mi! to jednak nie podręcznik, tylko zapis doświadczeń matki-Polki z recydywą matczyną na karku.

Znajdziesz tu również dokładnie opisany i wzbogacony zdjęciami przebieg ciąży tydzień po tygodniu, od pierwszego tygodnia do samego porodu

Na okrasę można poczytać o ciekawostkach, mitach na temat ciąży i macierzyństwa, bzdurach dnia codziennego, sprawach ważnych i ważniejszych, seksie (a co!) i ogólnie o wszystkim, co stanowi bardzo szeroko pojęty zakres tematów okołodzieciowych.

Coś dla miłośników sarkazmu – Wujek Dobra Rada, bez skrupułów obśmiewający życiowe absurdy.

Jak szukać informacji na blogu?

Do Twojej dyspozycji jest chmura słów kluczowych (chmura tagów). Każdy tekst jest otagowany. Wystarczy kliknąć w interesujące Cię zagadnienie (np. noworodek, zabawki, rozwój płodu), by wyświetlić wszystkie artykuły o nim traktujące.

Możesz również kierować się podziałem na kategorie, a także archiwum bloga.

W prawym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę – to też metoda szukania informacji.

Dlaczego jest tyle tytułów na każdej stronie?

Żebyś miał(a) możliwość zapoznania się ze sporą ilością zagadnień. Możesz wybrać coś, co Cię zainteresuje, i kliknąć w upatrzony tytuł, by zapoznać się z całością treści.

Co oznacza słowo kluczowe (tag) „ważne!”?

Zostały w ten sposób oznaczone informacje szczególnej wagi. Jak wybrać łóżeczko, kojec, wózek, co zabrać do szpitala, jakie zmiany zaszły w becikowym czy wreszcie arcyważna pierwsza pomoc dla noworodków, niemowląt i małych dzieci (sztuczne oddychanie i masaż serca).

Czuj się zatem jak u siebie 🙂 Czytaj, pytaj, komentuj!

Chcesz do mnie napisać? Ślij gołębia na kruszyzna@dzieciowo.pl