O mnie

Co można o sobie napisać? Matka Polka recydywistka wyposażona w potomstwo składające się z córek. Sztuk trzy. Lojalnie uprzedzam, na pytania w stylu „A może następny będzie synek?” reaguję alergicznie i zaczepnie odpowiadam, że co jest złego w trzech córkach. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, korpo-człowiek (człowiek może wyjść z korpo, ale korpo z człowieka nigdy 😉 ), ciężkie wyzwanie dla swojego męża, zdecydowanie nie ten z lżejszych, życiowych przypadków.

„Dzieciowo mi!” (dzieciowo.pl) to porządne blożysko, prawdziwy kombajn. To NIE JEST serwis dla rodziców, gazetka internetowa, internetowa emanacja papierowego pisma itp. To BLOG. Kropka.

Mocno interesuję się fotografią w wydaniu miejskim, bo jestem z miasta, co widać, słychać i czuć. Miasto jest tym, co mnie kręci i co mnie podnieca. Choć nie tylko. Na moim kanale instagramowym (nick jestem_z_wrocka) znajdziecie więc fotki, które cykam WYŁĄCZNIE telefonem. Tak, niektórzy wątpią 😉 Wejdźcie i zobaczcie, co można zdziałać za pomocą komórki 😉

Od czasów studiów (a to dawno było!) moim mottem życiowym, takim autentycznym i naprawdę jest wiersz mojego ulubionego poety, Leopolda Staffa pt. „Rób coś!”

Zewsząd tak ciasne widoki.

Trudno rozszerzać horyzont,

Więc zaokrąglam horyzont!

Zaokrąglam!

Tym się właśnie zajmuję na co dzień. Zaokrąglaniem horyzontów. Zupełnie nieźle mi to wychodzi 😉